Press "Enter" to skip to content

Odkrywamy tajemnice

Na naszym portalu uruchomiliśmy nowy dział Odkrywamy tajemnice. Bo tych jest wiele w naszym otoczeniu. I większych i mniejszych. Ich odkryciem i wyjaśnieniem chcemy się zająć. Ale nie sami. O pomoc chcemy prosić Państwa – czytelników Świdnickiego Portalu Historycznego, bo wiedza jaką macie, jest często bezcenna. Czasami wystarczy sugestia, drobna poszlaka, mały szczegół i wzrasta szansa, że tajemnica przestaje być… tajemnicą.

Ale nie tylko o pomoc w ich wyjaśnieniu chcemy Państwa prosić. Czekamy na informacje o wszystkich aspektach historii miejsc w których żyjecie. Piszcie do nas o swoich znaleziskach, odkrytych ciekawostkach, starych zdjęciach z Waszych szuflad, posiadanych archiwalnych dokumentach i to nie tylko tych sprzed wieków. To, co miało miejsce 10, 20, 50 lat temu jest już też historią, której elementy często ulegają zapomnieniu. Ocalmy wspólnie wiedzę o miejscach w których żyjemy!

Czekamy na informacje, dokumenty, zdjęcia i wszystko to, czym chcą Państwo się podzielić z innymi i co chcą uchronić przed zapomnieniem. Czekamy na Państwa e-maile i komentarze.

A na początek trzy tematy…

Redakcja

6 LIKES

2 komentarze

 1. Wiedźma Wiedźma 15 marca 2019

  Super, wspaniały pomysł z tym portalem

  • Andrzej Dobkiewicz Andrzej Dobkiewicz Post author | 15 marca 2019

   W imieniu zespołu redakcyjnego bardzo dziękuję 🙂
   Andrzej Dobkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mission News Theme by Compete Themes.