Press "Enter" to skip to content

Ocalić od zapomnienia – włącz się do akcji!

Spread the love

Zapraszamy Czytelników ŚPH do współredagowania działu ARCHIWUM FOTO. Zamieszczamy tam będziemy zdjęcia, którymi będą się chcieli Państwo z nami i innymi Czytelnikami ŚPH podzielić. W zamiarach zespołu redakcyjnego ŚPH jest stworzenie wielkiego cyfrowego archiwum zdjęciowego, które dokumentować będzie wygląd naszych miejscowości 20-, 30-.40- i więcej lat temu oraz wydarzeń, jakie miały wówczas miejsce. Ale do tego potrzebna jest Państwa pomoc, a raczej współredagowanie tej rubryki.

Dlatego zwracamy się do Państwa z apelem!

Przyjrzyjcie szuflady i albumy. Odnajdźcie stare, ciekawe zdjęcia i prześlijcie nam ich skany lub zdjęcia na adres: redakcja@historia-swidnica.pl.

Czasami na zdjęciu jest mała Gosia czy Janek, a z tyłu, w tle kamienica której już nie ma czy miejsce, które całkowicie zmieniło swój wygląd. Przypomnijmy starymi zdjęciami wydarzenia, których byliśmy świadkami lub w których uczestniczyliśmy! Często się zdarza, że zdjęcia z czasem ulegają zniszczeniu lub giną. Zachowajmy je w archiwum Świdnickiego Portalu Historycznego.

Podobnie rzecz ma się ze starymi dokumentami i pamiątkami. One mają swoją historię, które warto przypomnieć i zachować. Zapraszamy także do komentowania naszych galerii. Być może mogą Państwo dodać ciekawe informacje do prezentowanych zdjęć.

Zespół redakcyjny ŚPH

43 LIKES

Skomentuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mission News Theme by Compete Themes.