Press "Enter" to skip to content

Nasi w „Odkrywcy” i sami… odkrywają!

Spread the love

W sprzedaży ukazał się najnowszy numer ogólnopolskiego miesięcznika „Odkrywca”.

Ten popularny periodyk o skarbach, odkryciach i wojnach i tym razem serwuje wiele interesujących opracowań, zawierających ciekawe i nierzadko unikalne oraz nieznane do tej pory informacje.

Najnowsze wydanie „Odkrywcy” już w sprzedaży!

Czytelników z pewnością zainteresują tematy chociażby eksploracji podziemi Książa w czasach PRL, kolejna część o budowniczym kompleksu Riese w Górach Sowich czy o  antycznym wraku odnalezionym w Chorwacji koło wyspy Šćedro.

Nas najbardziej cieszy jednak, że wśród wielu świetnych opracowań opublikowany został także artykuł Andrzeja Dobkiewicza i Sobiesława Nowotnego ze Świdnickiego Portalu Historycznego, na temat odkrycia związanego ze szczątkami Świętej Jadwigi Śląskiej.

A już w czwartek na Świdnickim Portalu Historycznym także o sporym odkryciu, przynajmniej dla historii Świdnicy. ŚPH udało się bowiem odnaleźć potomków zapomnianej świdnickiej rodziny fabrykantów, co zaowocowało nieznanymi do tej pory zupełnie informacjami, na temat zapomnianej świdnickiej fabryki. Zapraszamy do lektury miesięcznika „Odkrywca” oraz Świdnickiego Portalu Historycznego!

Anna Czarna

9 LIKES

Skomentuj jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mission News Theme by Compete Themes.